wtorek, 26 marca 2013

kołnierzyki my love


Moja kochana babcia Żenia postanowiła być tak wspaniałomyślna i zechciała wesprzeć mnie nakładem swojej ciężkiej pracy :) Babcia potrafi tworzyć cudowne rzeczy na szydełku, a tym razem swój talent prezentować będzie tworząc kołnierzyki. Dostała ode mnie całą masę wzorów, po to by było różnorodnie, a także całą gamę kolorów, by było kolorowo. Nie pozostaje nic innego jak zachwycać się i kupować oczywiście :) Na razie do zaprezentowania/ sprzedania są 3 kołnierzyki - biały, czerwony i ecru w jednym wzorze. Wrzucam zdjęcia czerwonego i ecru, bo biały służy dziś babci za wzór, niemniej jest też jak najbardziej do kupienia. Koszt jednego kołnierzyka to 25zł  plus oczywiście przesyłka, chyba że ktoś z Warszawy, Bielska Podlaskiego albo Białegostoku to może osobiście odebrać :)

Doceńcie ciężką pracę mojej babci, bo to na prawdę nie lada sztuka zrobić takie cudeńka! :) Mam nadzieję, że przypadną Wam do gustu.
Pod kołnierzykami, kilka przykładowych, internetowych stylizacji z użyciem tego elementu garderoby.Internetowe stylizacje z kołnierzykami:
Pozdrawiam,
Thriftage.


2 komentarze:

  1. piękne kołnierzyki:) Czy mogę liczyć, iż w ofercie pojawi się też czarny?

    OdpowiedzUsuń
  2. oczywiście :) czarny też będzie, w różnych wzorach do wyboru. Jak tylko będzie gotowy, wrzucę na bloga :)

    OdpowiedzUsuń